730 700 585  |  PON - SOB 9.00 - 17.00
     
O nas
 

Jesteśmy cateringiem stworzonym dla ludzi, którzy cenią jakość, smak i dbają o swoje zdrowie.

 

SOS Dieta to catering dla tych, którzy nie mają czasu gotować lub nie potrafią, a dbają o własne zdrowie, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy lub potrzebują specjalnej diety dopasowanej do swojego stanu zdrowia.

Nasze potrawy przygotowywane są z największą starannością, z ogromną dbałością wybieramy produkty i dzięki dużemu doświadczeniu w sztuce kulinarnej zadawalamy gusta klientów.

Decydując się na nasze diety mają Państwo gwarancję, że otrzymają na pewno świeże produkty. Nie są one dostępne w sprzedaży w sklepach ponieważ oznaczałaby to, że ich przydatność do spożycia znacznie by się wydłużyła i pogorszyła świeżość i jakość.

W świecie, w którym świadomość zdrowego żywienia rośnie a czasu mamy coraz mniej nasz catering jest świetnym rozwiązaniem.

Mogą Państwo wybrać jedną z naszych gotowych diet, dobrać odpowiedni sposób żywienia  jak i skorzystać z porady naszego dietetyka.

 

 


Nasz dietetyk

 

 

Marzena Masna

Absolwentka dietetyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach, m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Onkologii, Zespole Żłobków Warszawskich. Obecnie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu dietetyki. Jest autorem wielu artykułów poświęconych zdrowemu odżywianiu w portalu internetowym Poradnik Zdrowie.

Przykładowe artykuły:

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/maka-bezglutenowa-rodzaje-maki-bez-glutenu-lista_45634.html

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/kumin-kmin-rzymski-wlasciwosci-lecznicze-i-zastosowanie_46135.html

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/losos-wartosc-odzywcza-czy-losos-jest-zdrowy_45082.html

W SOS Dieta zajmuje się doradztwem żywieniowym dla klientów, tworzeniem receptur, przygotowywaniem menu oraz nadzorem nad jakością posiłków.